Neznámý část 6.

9. února 2013 v 21:47 | Romi |  Neznámý
Tak tady vám s Hančou nesu další díl! :) Nezlobte se na mě za ten konec, ale nějak jsem to urychlila. Přece jenom 3 díly za jeden den...no..Navíc já a ani Hanča nemáme dnes háladu. Dneska ke mě přijela ségra a přespí u nás. Zítra jedu pryč, takže ode mně další díl nečekejte. Každopádně za tuhle část může Baša! :3 Takže tohle je vlastně pro ní♥ :)Alex
Koukal jsem na něj jak raněné zvíře. ten dement Patrik ho vážně znetvořil. Bože..chudáček. Tak drobný, tak maličký..Začnu ošetřovat jeho hlavou. Krve tam má vážně dost. Co mu ten krpl udělal?! Vždyť on tam má hlubokou ránu. Chtělo by to nejlépe zašít, což asi nepujde. Pak něco vymyslím, teď mu to ale desinfikuju. Je dobře, že spí. Aspoň nebude kňučet.

Tommy
Ze spánku mě vytrhne prudká, pichlavá bolest do hlavy. "Sssss....au!!" Zaskučím.

Alex
"Jsi vhůru? Prima! Jo promiň..Jsem Alex. Mám ti ošetřit rány, které ti způsobil to prase Patrik. Jsem taky něco, jako zajatec. Hlavně se mě nemusíš bát. Jsem tu jen pro tvé dobro." Mrkl sem na něj a pohladil ho po tváři."Bolí tě něco, kromě hlavy a.......té spodní části?..." Soucitně jsem se na něj podíval.

Tommy
Když se zmínil o té spodní části, zaskučel jsem. Úplně jsem zapomněl...Teď se mi zase vybavuje všechno, co mi to....něco..udělalo. "No..bolí mě dost břicho. Ale to je asi z hladu."

Alex
Vyděšeně jsem se na něj podíval. "Ne to nemůže být z hladu! Kde přesně tě to bolí?" Ukázal jsem mu na břicho.

Tommy
"Tady.." Prohmatával jsem si žebra.

Alex
"Uff...To je ještě dobrý..ještě, že to není žaludek. To by byl větší problém.." Oddechl jsem si. "Teď se prosím pokus sednout, abych ti mohl ošetřit hlavu."

Tommy
Poslechl jsem. Vypadal dost mile. Taky se tak choval..a byl celkem hezkej. Co to povídám?! Byl hodně hezkej! "Au....."

Alex
Jakmile jsem se dotkl jeho hlavy, tak zakňučel. Bylo mi ho fakt líto. Takovej krásnej kluk a takhle zničenej.. Hlavu měl ošetřenou a obvázanou. "Já vím, že ti to bude nepříjemný a zvlášť ode mně, ale musíme ošetřit i tu spodní část. Jinak by tě to mohlo bolet ještě víc." Řekl jsem nejistě.

Tommy
Znechuceně jsem se na něj podíval a nakonec souhlasil. "No jo.." Ten zadek mě fakt bolel a hlavně si chci taky někdy pořádně sednout.

Alex
Otočil se ke mě zády, abych na to líp viděl. "Máš štěstí, není to zase tak hrozný." Mile jsem se usmál a doufal, že mu to apsoň trochu pomůže.

Tommy
Asi po 20ti minutách holého utrpení jsem konečně měl ošetřenou prdel!! No bolelo to ještě víc...Tsss...

Alex
"Tak a teď se podíváme na to bříško." Řekl jsem mu, ať si lehne a opatrně jsem prohmatával místo, kde ho to bolí. "Dobrý, máš to jen naražený. Žebra zlomený nejsou." Usmál jsem se, a koukal na něj.

Tommy
"Uff...Takže budu žít?!" Zajásal jsem šťastně.

Alex
Musel jsme se zasmát. "Jo budeš žít. Mimochodem jak se jmenuješ? Jestli to teda můžu vědět." Byl jsem zvědavej no..

Tommy
Chvíli jsem na něj fascinovaně hleděl. "Tommy.." Špitl jsem. "Ale nikomu mé jméno neříkej! Ti hajzlové si nezaslouší ho vědět."

Alex
"Neboj..nebudu" Opět jsem se na něj usmál.

Tommy
nevím, co mě to popadlo, ale začal jsem se k němu přibližovat. Cítil jsem, jak má pořád ruku na mém bříšku a vyjíždí si nahoru na hruď. Přerývaně jsem dýchal a koukal na něj jak....nevím co...jak na něco moc hezkého..o__O

Alex
Poslední tach jsem udělal já a spojil naše rty. Spíš jsem se jima o ty jeho jen lehce otíral. Bylo to jemné, ale velmi intenzivní..

Tommy
Co to dělám?! proč to dělám?! Já se s ním vážně líbám?! Špatný to není..Jeho rty jsou sladké a krásně měkké. Jednou rukou jsem byl opřen o zem a tu druhou jsem obmotal kolem jeho pasu.

Alex
Wow..Vidím ho první den, a už ho tady líbám. No krásný to bylo.. Ale nedivím se. Je mimo, určitě má bolesti..Tak to bylo asi jen takový poděkování..

Tommy
Chtěl jsem pokračovat, ale uslyšel jsem hlasité a rychlé kroky směřující k nám do sklepa. Rychle jsem se od Alexe odlepil a lehl si na zem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 glambertforever glambertforever | 10. února 2013 v 15:39 | Reagovat

další část! .))

2 Verča Verča | 10. února 2013 v 18:08 | Reagovat

Já tyhle povídky moc nečtu ale do tohodle sem se fak zažrala :) honem další část :D

3 Zuzu Zuzu | Web | 17. února 2013 v 1:07 | Reagovat

Fajn, dočetla jsem to všechno, jen doufám, že si z těch komentů něco vezmeš, protože tohle se nedá...
(zvlášť si přečti ten na konci Dvou životů)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama