Neznámý část 5.

9. února 2013 v 18:44 | Romi |  Neznámý
Okej , okej...Vyjímečně sem dávám dva díly za jeden den. Ale k tomu mě dokopala Baša :3 Tak snad se bude líbit:) Zanechte zde prosím koment!♥ :))

Tommy
DO PRDELE! DO PRDELE! DO PRDELE!!!!! Všiml si mě! Co nejrychleji chci zabouchnout dveře, ale drží mě něčí ruka. To je ta jeho!!! "kurva..."

Patrik
Ten šmejd chtěl utýct pryč!!! Pevně sem ho chytl za ruku a když se vzpíral, stisk jsem zesílil. "Něco ti řeknu ty děvko.. Když tady není šéf, tak jsem tady pánem já jasný?! Můžu si s tebou dělat co jen budu chtít..."

Tommy
Fujky...Ten měl ale úchylnej výraz..Ale co kurva?! Já a děvka?! "Pusť mě do prdele to bolí!!" Ten stisk byl vážně silnej.

Patrik
Volnou rukou jsem ho bouchl silně do břicha a shodil na zem. Za vlasy sem si ho přitáhl zase k tělu, abych ho zase praštil o zem. Opět jsem ho zvedl, dal mu pár velkých facanů, ale tentokrát jsem ho nehodil na zem. Pevně jsem ho chytl za boky, a přitiskl na zeď.

Tommy
Tělem byl natisklej na mě. Ani o milimetr dál. Cítil jsem jeho dech..Fuj..on tak strašně smrděl..A mě se ještě víc motala hlava. Triko, který sem měl na sobě ze mě doslova strhal! Co sem mu proboha udělal?! Ne!!! Co sem komukoliv udělal?! Viděl sem, jak si rozepíná pásek u kalhot. NEEE!!!! že neudělá to, co si myslím že ne?!?! Do prdele do čeho sem se to dostal?!

Patrik
Sobě sem sundal kalhoty rovnou i s boxerkama a jemu sem udělal to samí. Až na to, že on neměl ani tričko. Bože on byl tak krásně malej..a ta jeho prdelka..otočil sem ho k sobě zády a silně s ním praštil o zeď. Potom sem do něj rychle a tvrdě vnikl. Strašně se vzpíral, ale já ho držel.

Tommy
Z očí mi vytriskly slzy. To prase mě tady vojíždělo a já se nemohl ani hnout, protože mě silně držel připláclýho na té zdi. Bylo odporný poslouchat, jak vzdychla tím chraplavým hlasem. Po chvíli jsem ucítil, jak se do mě udělal.

Patrik
Šéf měl už hodně obětí, ale tohle byla asi nejlepší děvka. A to jsme ho ani neměli v plánu unést!! Odtáhl jsem se od něj, navlíkl na sebe rifle a pozoroval toho ubožáka, jak se kácí k zemi. "To tě snad naučí!! Příště už se doufám nebudeš chtít pokoušet utéct.." Spokojeně jsem se usmál, a šel pryč.

Tommy
Začal jsem brečet. Nemohl jsem se ani zvednout, ale nemohl jsem ani sedět. Cítil jsem pod sebou krev. Aha...ten chlap mi úplně roztrhl prdel! Začala se mi silně motat hlava. Chytl jsem se za ní a ucítil taky krev. Když jsem prohrábl vlasy, sykl jsem bolestí. Já mám krev i na hlavě! Cítil jsem, že mám i roztrhnutý ret. nedivím se, když mi dával takový pořádný facky.. Chtělo se mi spat..Všechno mě bolelo, dlouho jsem nic nepil ani nejedl. Jsem slabý.. Přivíral jsem oči až sem nakonec usnul. Nebo umřel..nebo něco...

Adam
Asi po 2 hodinách jsem konečně přijel s Jeffem a s tím klukem dom. Nějakým zázrakem se mi z něj podařilo dostat jméno. Jmenoval se Alex. Jeff si šel pryč někam zařizovat svoje věci a já šel a táhl jsem toho kluka do sklepa. U dveří sem viděl Patrika, jak se úchylně usmívá. "Patriku?..."

Patrik
Čuměl sem do blba a na ksichtě se mi vytvářel úchylný úsměv. Ale ten mi hned vyhasl, jak sem uslyšel známý hlas. "A-ano šéfe??"

Adam
Už podle toho pohledu jsem věděl, že mu něco musel udělat. "Co si mu do prdele udělal?! Už minule jsem ti říkal, že sem to zakázal!!!" Surově sem ho odstrčil ode dveří a vešel dovnitř. Dost..Tohle byla poslední kapka. Na zemi ležel kluk, který měl velkou ránu na hlavě, a byl bez kalhot...i bez boxerek...Jak jinak. Spodní část měl taky celou od krve.

Alex
Zmateně jsem se na toho kluka, který spal díval. Bylo mi ho líto. Já taky zažil to, co mi oni dělali, ale pak mě vysadili někde pryč. Ani ve snu sem nepočítal s tím, že pro mě zase přijedou. Každopádně vím, čeho jsou schopní.

Adam
Teď tě dám k němu, donesu lékárničku a ty se o něj postaráš jasný?! nemám čas tady řešit tuhle chcíplotinku. Radši si to jdu vyřešit s Patrikem."

Alex
Poslušně sem vešel dovnitř a detalněji sem si ho prohlížel. Za chvíli sem uslyšel kroky směřující do sklepa. Byl to Jeff a nesl lékarničku. Ano..Já ty jména už znám nazpaměť. Tady sem strávil 2 týdny a zřejmě tady ještě nějakou dobu strávím. Jeff zase odšel, zamkl a já se mohl věnovat ošetřováním toho kluka..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 glambertforever glambertforever | 9. února 2013 v 20:13 | Reagovat

Chudák tommy :'(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama