Neznámý část 4.

9. února 2013 v 16:48 | Romi |  Neznámý
Tak tady to máte! :3 Za ty konce mě prosím nezabijejte!:D Já ráda napínám :3 PS: prosím pište komenty!!:D Abych věděla, že to vůbec někdo čte:D Pište klidně úplný hovadiny ale aspoň něco..:D Bavte se..:3


Tommy
Ležím pořád na te podivné posteli..nebo co to bylo..A přemýšlím co semnou bude. Nemůže mě tady držet pořád! A navíc on mě políbil! Ne že by se mi to nelíbilo... Ale od takovýho dementa jako je on fakt ne! Musím se odtud dostat. A hned!

Adam
Ten kretén mi vrazil facku!! Nevychovanec jeden...Ale teda pusinku má šikovnou. Ta by se dala ještě hodně využít. Třeba kdyby zlobil... Jdu do kuchyně abych si uvařil čaj. Najednou mě někdo vyrušil.

Jeff
"Kdepak máme toho smrada? Nemám si to s ním jít vyřídit? A kde vůbec je? Mimochodem ten včerejší kluk už nebude překážet šéfe."

Adam
"Jediný, kdo si to s ním bude vyřizovat jsem já!" Dokončuju si čaj a až teď mi dojde, co ten dement řekl. "Kde je ten kluk?! Já s ním ještě neskončil! Je mrtvý nebo co?!"

Jeff
Hlasitě jsem polkl. Bál jsem se mu říct, co s ním skutečně je. "N-ne pane..Není mrtvý." Začal jsem koktat. "Toho kluka jsem s Patrikem odvezl pryč z L.A"

Adam
Začala se mi vařit krev v těle. "Kam?! Proč?! Jak?! Musíme ho dovést jsem! Ještě jsem s ním neskončil! Kurva to ti nedochází, že jeho rodina je bohatá?! Musíme z něj vyždímat prachy a tím, že ho odvezeme tomu moc nepomůžeme!!!" A jednu jsem mu flákl.

Jeff
Vrazil mi takovou, až jsem se zakolíbal. "Klid šéfe. Toho kluka jsme odvezli jak nejdál to jde. Nemá nic, čím by se svezl zpátky do L.A a tam kde je, žádná auta nejezdí. Nemůže být daleko. Jednoduše pojedeme tam, kam jsme ho předtím dovezli a vezmem ho zpět ne?"

Adam
Pomalu jsem se začal uklidňovat. Ale nastal tu další problém. "Ale co ten kluk, kterého jsme zavřeli do sklepa?! Kdo ho bude hlídat?!" Opět jsem zrudl jako rajče.

Jeff
Musel jsem zadržovat smích když jsem viděl, jak rudne. Vypadá fakt vtipně jako rajče...........najednou jsen dostal chuť na chleba s rajčetem............ "Může ho hlídat Patrik ne? Pojedeme jen my a já mu řeknu, aby si na něj dal pozor."

Adam
"Jo, to je dobrý nápad. Jdi to zařídit a já jdu za tím smradem." Rychle odemknu dveře od jeho pokoje a vrazím tam. Vidím, jak klidně leží a spí. Je roztomilej, když spí. Lamberte vzpamatuj se!! Zatřesu s ním, aby se probudil.

Tommy
Otevřu oči a zmateně se rozhlížím kolem sebe. Uvidím ho. Nic neříká, jen se dívá na mě. Wow..o___O Má...takový.....makový....očíí...Jsou...ehm...žlutooo....zelený?

Adam
"Kriplé!!" Luskám mu prsty přes ksicht aby se probral z toho transu nebo co..

Tommy
Proberu se z transu a začnu na něj ječet že co chce.

Adam
Jeho ječení ignoruju a spustím. "Hele jedu teď pryč. Patrik tě bude hlídat jasný? Jestli se pokusíš o nějakou kravovinu...Nechtěj vědět co s tebou bude...!"

Tommy
Kam to asi jde? A co nejhoršího by se mi mohlo stát? "Chci to vědět." Řekl jsem drze. Když mi ten chlap přejel rukou po rozkroku a olízl si rty, došlo mi to. "Dobře dobře budu hodnej.." Nehorázně se mi zrychlil dech.

Adam
Jeho reakce se mi hodně líbily tak sem tam tu ruku nehal.....a stiskl...

Tommy
Zalapal sem po dechu a hned ho od sebe odstrčil. "Kreténe..." Zašeptal sem.

Adam
"Co si to říkal?!?!"

Tommy
....Ups....

Adam
Chytil jsem ho pord krkem a dal jsem mu co proto. Kreténe si můžu říkat jen já sám! Sakra jemu teče krev z nosu...o___O Pustil jsem ho, naposledy se na něj zle podíval a opustil jsem místnost.

Tommy
"Au...Kurva to bolí.." Ten krypl mi asi zlomil nos!! Pořád mě ale zajímá, kam že to jede. A na jak dlouho? Myslel si snad, že ho poslechnu a nepokusím se utéct? HAHAHAHA...ne... Jdu opatrně ke dveřím abych zjistil, jestli jsou otevřené.
VÝHRA!!!!! Dveře jsou opravdu otevřené!! "Kurva..." Řeknu potichu když vidím, jak před nima stojí jakejsi chlap zády otočenej ke mě. Dveře se snažím zase potichu zavřít, ale děsně vržou!!! Do prdele..Ten chlap si mě všiml a otáčí se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 #FeelLikeAGlitterBaša #FeelLikeAGlitterBaša | Web | 9. února 2013 v 17:01 | Reagovat

ti dám za konce ma nezabíjajte! O.o :DD CHEM ďalší diel! -.-' a to čo najskôr! chápeme sa?! O.o :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama