Neznámý část 3.

7. února 2013 v 15:01 | Romi |  Neznámý
No čáu! :3 Tak tady vám s Hančou dávám další část :) Važte si toho!:D Je to psané v hodině matiky :D Tak snad se bude líbit ;) :DD


Adam
Rozhodl jsem se toho skrčka zkontrolovat. Nemůžu ho pustit ven. Moc dobře vím, že by o nás všem řekl. Nechci nic riskovat..To si ho tady radši pěkně nechám.

Tommy
Když vidím, jak se klika pomalu pohybuje prudce se otočím, a mířím si to do kouta, kde si sednu a dělám jakoby nic. Uhh..Nevěřili byste jak mě bolí hlava. To asi ještě ve mě doznívá ten alkohol no..

Adam
Když otevřu dveře vidím tam toho kluka jak sedí a vystrašeně na mě kouká. No vím, co si myslíte...Milej teda rozhodně nebudu!! Jdu pomalu k němu a dřepnu si, abych mu viděl víc do obličeje. "Tvé jméno?" Řeknu až chladně klidným hlasem.

Tommy
Ten chlap mě strašně děsí. Z toho hlasu mi nabíhá mráz po zádech. Brr..."A vaše jméno?" Přivřu oči a nedůvěřivě na něj koukám.

Adam
"Co ti je potom?! Řekni mi tvé jméno, nebo skončíš jako ten kluk, kterého si před tím viděl!"

Tommy
"A k čemu ti bude? Naser si.." Ok..Vím, že tohle sem dělat vůbec ale VŮBEC neměl. Dost si zahrávám s ohněm. Ale co teď vlastně můžu ztratit že?..

Adam
Už mi docházejí nervy. Chytnu ho pod krkem a zvednu vysoko, že už špičkama nohou nesahá po zem. Přimáčknu ho ke zdi. Obličej mám u něj dost blízko. "Tak hele, buť to pujde po dobrém, nebo po zlém ano? Takže si teď dobře rozmysli, co mi řekneš." Tajemně se na něj usměju.

Tommy
Ten jeho úsměv mě děsí. Pff...Nic tomu hajzlovi říkat nebudu! "Di do prdele hajzle. Unesl si mě a ještě teď po mě chceš jméno? Ne."

Adam
Tak jo..To už je moc. Povolím stisk u krku a nechám ho, ať se vydejchá. Potom sem mu švihl takovou baňu, až spadl na zem.

Tommy
Kurva to byla rana..Popadl sem se za tvář a hrdinsky vstal. Trocha se mi zatočila hlava,a le moc sem to nevnímal. Přišel ke mě a já si dával ruky před obličej na znak toho, aby mi už neubližoval. No jméno mu pořád říct nehodlám! Něco mi říká, že by mě nezabil.

Adam
Jdu k němu a ruky, kterýma si zakrýval obličej mu pevně sevřu a zkroutím za zády. Zaskučí a já ho dravě políbím. Trocha provokace neuškodí že?

Tommy
Rychle a nečekaně se mu vytrhnu a dám mu pořádnou facku. Co si mě má co líbat?! Hned jak vidím jeho obličej po tom, co sem mu udělal, zase sem se zkroutil do klubíčka a čekal co bude. Nic..Ten chlap odešel a zamknul dveře.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 #FeelLikeAGlitterBaša #FeelLikeAGlitterBaša | Web | 7. února 2013 v 20:22 | Reagovat

O.o O.o O.o POTREBUJEM ĎALŠIU ČASŤ!! O.o O.o O.o úplne brutálne toto! neskutočne sa mi to lúbi! :33♥

2 Zuzu Zuzu | Web | 17. února 2013 v 1:03 | Reagovat

A tohle je jako co? Proč musíte ze všeho udělat nesmysl?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama