Únor 2013

Neznámý část 6.

9. února 2013 v 21:47 | Romi |  Neznámý
Tak tady vám s Hančou nesu další díl! :) Nezlobte se na mě za ten konec, ale nějak jsem to urychlila. Přece jenom 3 díly za jeden den...no..Navíc já a ani Hanča nemáme dnes háladu. Dneska ke mě přijela ségra a přespí u nás. Zítra jedu pryč, takže ode mně další díl nečekejte. Každopádně za tuhle část může Baša! :3 Takže tohle je vlastně pro ní♥ :)Alex
Koukal jsem na něj jak raněné zvíře. ten dement Patrik ho vážně znetvořil. Bože..chudáček. Tak drobný, tak maličký..Začnu ošetřovat jeho hlavou. Krve tam má vážně dost. Co mu ten krpl udělal?! Vždyť on tam má hlubokou ránu. Chtělo by to nejlépe zašít, což asi nepujde. Pak něco vymyslím, teď mu to ale desinfikuju. Je dobře, že spí. Aspoň nebude kňučet.

Tommy
Ze spánku mě vytrhne prudká, pichlavá bolest do hlavy. "Sssss....au!!" Zaskučím.

Alex
"Jsi vhůru? Prima! Jo promiň..Jsem Alex. Mám ti ošetřit rány, které ti způsobil to prase Patrik. Jsem taky něco, jako zajatec. Hlavně se mě nemusíš bát. Jsem tu jen pro tvé dobro." Mrkl sem na něj a pohladil ho po tváři."Bolí tě něco, kromě hlavy a.......té spodní části?..." Soucitně jsem se na něj podíval.

Tommy
Když se zmínil o té spodní části, zaskučel jsem. Úplně jsem zapomněl...Teď se mi zase vybavuje všechno, co mi to....něco..udělalo. "No..bolí mě dost břicho. Ale to je asi z hladu."

Alex
Vyděšeně jsem se na něj podíval. "Ne to nemůže být z hladu! Kde přesně tě to bolí?" Ukázal jsem mu na břicho.

Tommy
"Tady.." Prohmatával jsem si žebra.

Alex
"Uff...To je ještě dobrý..ještě, že to není žaludek. To by byl větší problém.." Oddechl jsem si. "Teď se prosím pokus sednout, abych ti mohl ošetřit hlavu."

Tommy
Poslechl jsem. Vypadal dost mile. Taky se tak choval..a byl celkem hezkej. Co to povídám?! Byl hodně hezkej! "Au....."

Alex
Jakmile jsem se dotkl jeho hlavy, tak zakňučel. Bylo mi ho fakt líto. Takovej krásnej kluk a takhle zničenej.. Hlavu měl ošetřenou a obvázanou. "Já vím, že ti to bude nepříjemný a zvlášť ode mně, ale musíme ošetřit i tu spodní část. Jinak by tě to mohlo bolet ještě víc." Řekl jsem nejistě.

Tommy
Znechuceně jsem se na něj podíval a nakonec souhlasil. "No jo.." Ten zadek mě fakt bolel a hlavně si chci taky někdy pořádně sednout.

Alex
Otočil se ke mě zády, abych na to líp viděl. "Máš štěstí, není to zase tak hrozný." Mile jsem se usmál a doufal, že mu to apsoň trochu pomůže.

Tommy
Asi po 20ti minutách holého utrpení jsem konečně měl ošetřenou prdel!! No bolelo to ještě víc...Tsss...

Alex
"Tak a teď se podíváme na to bříško." Řekl jsem mu, ať si lehne a opatrně jsem prohmatával místo, kde ho to bolí. "Dobrý, máš to jen naražený. Žebra zlomený nejsou." Usmál jsem se, a koukal na něj.

Tommy
"Uff...Takže budu žít?!" Zajásal jsem šťastně.

Alex
Musel jsme se zasmát. "Jo budeš žít. Mimochodem jak se jmenuješ? Jestli to teda můžu vědět." Byl jsem zvědavej no..

Tommy
Chvíli jsem na něj fascinovaně hleděl. "Tommy.." Špitl jsem. "Ale nikomu mé jméno neříkej! Ti hajzlové si nezaslouší ho vědět."

Alex
"Neboj..nebudu" Opět jsem se na něj usmál.

Tommy
nevím, co mě to popadlo, ale začal jsem se k němu přibližovat. Cítil jsem, jak má pořád ruku na mém bříšku a vyjíždí si nahoru na hruď. Přerývaně jsem dýchal a koukal na něj jak....nevím co...jak na něco moc hezkého..o__O

Alex
Poslední tach jsem udělal já a spojil naše rty. Spíš jsem se jima o ty jeho jen lehce otíral. Bylo to jemné, ale velmi intenzivní..

Tommy
Co to dělám?! proč to dělám?! Já se s ním vážně líbám?! Špatný to není..Jeho rty jsou sladké a krásně měkké. Jednou rukou jsem byl opřen o zem a tu druhou jsem obmotal kolem jeho pasu.

Alex
Wow..Vidím ho první den, a už ho tady líbám. No krásný to bylo.. Ale nedivím se. Je mimo, určitě má bolesti..Tak to bylo asi jen takový poděkování..

Tommy
Chtěl jsem pokračovat, ale uslyšel jsem hlasité a rychlé kroky směřující k nám do sklepa. Rychle jsem se od Alexe odlepil a lehl si na zem.

Neznámý část 5.

9. února 2013 v 18:44 | Romi |  Neznámý
Okej , okej...Vyjímečně sem dávám dva díly za jeden den. Ale k tomu mě dokopala Baša :3 Tak snad se bude líbit:) Zanechte zde prosím koment!♥ :))

Tommy
DO PRDELE! DO PRDELE! DO PRDELE!!!!! Všiml si mě! Co nejrychleji chci zabouchnout dveře, ale drží mě něčí ruka. To je ta jeho!!! "kurva..."

Patrik
Ten šmejd chtěl utýct pryč!!! Pevně sem ho chytl za ruku a když se vzpíral, stisk jsem zesílil. "Něco ti řeknu ty děvko.. Když tady není šéf, tak jsem tady pánem já jasný?! Můžu si s tebou dělat co jen budu chtít..."

Tommy
Fujky...Ten měl ale úchylnej výraz..Ale co kurva?! Já a děvka?! "Pusť mě do prdele to bolí!!" Ten stisk byl vážně silnej.

Patrik
Volnou rukou jsem ho bouchl silně do břicha a shodil na zem. Za vlasy sem si ho přitáhl zase k tělu, abych ho zase praštil o zem. Opět jsem ho zvedl, dal mu pár velkých facanů, ale tentokrát jsem ho nehodil na zem. Pevně jsem ho chytl za boky, a přitiskl na zeď.

Tommy
Tělem byl natisklej na mě. Ani o milimetr dál. Cítil jsem jeho dech..Fuj..on tak strašně smrděl..A mě se ještě víc motala hlava. Triko, který sem měl na sobě ze mě doslova strhal! Co sem mu proboha udělal?! Ne!!! Co sem komukoliv udělal?! Viděl sem, jak si rozepíná pásek u kalhot. NEEE!!!! že neudělá to, co si myslím že ne?!?! Do prdele do čeho sem se to dostal?!

Patrik
Sobě sem sundal kalhoty rovnou i s boxerkama a jemu sem udělal to samí. Až na to, že on neměl ani tričko. Bože on byl tak krásně malej..a ta jeho prdelka..otočil sem ho k sobě zády a silně s ním praštil o zeď. Potom sem do něj rychle a tvrdě vnikl. Strašně se vzpíral, ale já ho držel.

Tommy
Z očí mi vytriskly slzy. To prase mě tady vojíždělo a já se nemohl ani hnout, protože mě silně držel připláclýho na té zdi. Bylo odporný poslouchat, jak vzdychla tím chraplavým hlasem. Po chvíli jsem ucítil, jak se do mě udělal.

Patrik
Šéf měl už hodně obětí, ale tohle byla asi nejlepší děvka. A to jsme ho ani neměli v plánu unést!! Odtáhl jsem se od něj, navlíkl na sebe rifle a pozoroval toho ubožáka, jak se kácí k zemi. "To tě snad naučí!! Příště už se doufám nebudeš chtít pokoušet utéct.." Spokojeně jsem se usmál, a šel pryč.

Tommy
Začal jsem brečet. Nemohl jsem se ani zvednout, ale nemohl jsem ani sedět. Cítil jsem pod sebou krev. Aha...ten chlap mi úplně roztrhl prdel! Začala se mi silně motat hlava. Chytl jsem se za ní a ucítil taky krev. Když jsem prohrábl vlasy, sykl jsem bolestí. Já mám krev i na hlavě! Cítil jsem, že mám i roztrhnutý ret. nedivím se, když mi dával takový pořádný facky.. Chtělo se mi spat..Všechno mě bolelo, dlouho jsem nic nepil ani nejedl. Jsem slabý.. Přivíral jsem oči až sem nakonec usnul. Nebo umřel..nebo něco...

Adam
Asi po 2 hodinách jsem konečně přijel s Jeffem a s tím klukem dom. Nějakým zázrakem se mi z něj podařilo dostat jméno. Jmenoval se Alex. Jeff si šel pryč někam zařizovat svoje věci a já šel a táhl jsem toho kluka do sklepa. U dveří sem viděl Patrika, jak se úchylně usmívá. "Patriku?..."

Patrik
Čuměl sem do blba a na ksichtě se mi vytvářel úchylný úsměv. Ale ten mi hned vyhasl, jak sem uslyšel známý hlas. "A-ano šéfe??"

Adam
Už podle toho pohledu jsem věděl, že mu něco musel udělat. "Co si mu do prdele udělal?! Už minule jsem ti říkal, že sem to zakázal!!!" Surově sem ho odstrčil ode dveří a vešel dovnitř. Dost..Tohle byla poslední kapka. Na zemi ležel kluk, který měl velkou ránu na hlavě, a byl bez kalhot...i bez boxerek...Jak jinak. Spodní část měl taky celou od krve.

Alex
Zmateně jsem se na toho kluka, který spal díval. Bylo mi ho líto. Já taky zažil to, co mi oni dělali, ale pak mě vysadili někde pryč. Ani ve snu sem nepočítal s tím, že pro mě zase přijedou. Každopádně vím, čeho jsou schopní.

Adam
Teď tě dám k němu, donesu lékárničku a ty se o něj postaráš jasný?! nemám čas tady řešit tuhle chcíplotinku. Radši si to jdu vyřešit s Patrikem."

Alex
Poslušně sem vešel dovnitř a detalněji sem si ho prohlížel. Za chvíli sem uslyšel kroky směřující do sklepa. Byl to Jeff a nesl lékarničku. Ano..Já ty jména už znám nazpaměť. Tady sem strávil 2 týdny a zřejmě tady ještě nějakou dobu strávím. Jeff zase odšel, zamkl a já se mohl věnovat ošetřováním toho kluka..

Neznámý část 4.

9. února 2013 v 16:48 | Romi |  Neznámý
Tak tady to máte! :3 Za ty konce mě prosím nezabijejte!:D Já ráda napínám :3 PS: prosím pište komenty!!:D Abych věděla, že to vůbec někdo čte:D Pište klidně úplný hovadiny ale aspoň něco..:D Bavte se..:3


Tommy
Ležím pořád na te podivné posteli..nebo co to bylo..A přemýšlím co semnou bude. Nemůže mě tady držet pořád! A navíc on mě políbil! Ne že by se mi to nelíbilo... Ale od takovýho dementa jako je on fakt ne! Musím se odtud dostat. A hned!

Adam
Ten kretén mi vrazil facku!! Nevychovanec jeden...Ale teda pusinku má šikovnou. Ta by se dala ještě hodně využít. Třeba kdyby zlobil... Jdu do kuchyně abych si uvařil čaj. Najednou mě někdo vyrušil.

Jeff
"Kdepak máme toho smrada? Nemám si to s ním jít vyřídit? A kde vůbec je? Mimochodem ten včerejší kluk už nebude překážet šéfe."

Adam
"Jediný, kdo si to s ním bude vyřizovat jsem já!" Dokončuju si čaj a až teď mi dojde, co ten dement řekl. "Kde je ten kluk?! Já s ním ještě neskončil! Je mrtvý nebo co?!"

Jeff
Hlasitě jsem polkl. Bál jsem se mu říct, co s ním skutečně je. "N-ne pane..Není mrtvý." Začal jsem koktat. "Toho kluka jsem s Patrikem odvezl pryč z L.A"

Adam
Začala se mi vařit krev v těle. "Kam?! Proč?! Jak?! Musíme ho dovést jsem! Ještě jsem s ním neskončil! Kurva to ti nedochází, že jeho rodina je bohatá?! Musíme z něj vyždímat prachy a tím, že ho odvezeme tomu moc nepomůžeme!!!" A jednu jsem mu flákl.

Jeff
Vrazil mi takovou, až jsem se zakolíbal. "Klid šéfe. Toho kluka jsme odvezli jak nejdál to jde. Nemá nic, čím by se svezl zpátky do L.A a tam kde je, žádná auta nejezdí. Nemůže být daleko. Jednoduše pojedeme tam, kam jsme ho předtím dovezli a vezmem ho zpět ne?"

Adam
Pomalu jsem se začal uklidňovat. Ale nastal tu další problém. "Ale co ten kluk, kterého jsme zavřeli do sklepa?! Kdo ho bude hlídat?!" Opět jsem zrudl jako rajče.

Jeff
Musel jsem zadržovat smích když jsem viděl, jak rudne. Vypadá fakt vtipně jako rajče...........najednou jsen dostal chuť na chleba s rajčetem............ "Může ho hlídat Patrik ne? Pojedeme jen my a já mu řeknu, aby si na něj dal pozor."

Adam
"Jo, to je dobrý nápad. Jdi to zařídit a já jdu za tím smradem." Rychle odemknu dveře od jeho pokoje a vrazím tam. Vidím, jak klidně leží a spí. Je roztomilej, když spí. Lamberte vzpamatuj se!! Zatřesu s ním, aby se probudil.

Tommy
Otevřu oči a zmateně se rozhlížím kolem sebe. Uvidím ho. Nic neříká, jen se dívá na mě. Wow..o___O Má...takový.....makový....očíí...Jsou...ehm...žlutooo....zelený?

Adam
"Kriplé!!" Luskám mu prsty přes ksicht aby se probral z toho transu nebo co..

Tommy
Proberu se z transu a začnu na něj ječet že co chce.

Adam
Jeho ječení ignoruju a spustím. "Hele jedu teď pryč. Patrik tě bude hlídat jasný? Jestli se pokusíš o nějakou kravovinu...Nechtěj vědět co s tebou bude...!"

Tommy
Kam to asi jde? A co nejhoršího by se mi mohlo stát? "Chci to vědět." Řekl jsem drze. Když mi ten chlap přejel rukou po rozkroku a olízl si rty, došlo mi to. "Dobře dobře budu hodnej.." Nehorázně se mi zrychlil dech.

Adam
Jeho reakce se mi hodně líbily tak sem tam tu ruku nehal.....a stiskl...

Tommy
Zalapal sem po dechu a hned ho od sebe odstrčil. "Kreténe..." Zašeptal sem.

Adam
"Co si to říkal?!?!"

Tommy
....Ups....

Adam
Chytil jsem ho pord krkem a dal jsem mu co proto. Kreténe si můžu říkat jen já sám! Sakra jemu teče krev z nosu...o___O Pustil jsem ho, naposledy se na něj zle podíval a opustil jsem místnost.

Tommy
"Au...Kurva to bolí.." Ten krypl mi asi zlomil nos!! Pořád mě ale zajímá, kam že to jede. A na jak dlouho? Myslel si snad, že ho poslechnu a nepokusím se utéct? HAHAHAHA...ne... Jdu opatrně ke dveřím abych zjistil, jestli jsou otevřené.
VÝHRA!!!!! Dveře jsou opravdu otevřené!! "Kurva..." Řeknu potichu když vidím, jak před nima stojí jakejsi chlap zády otočenej ke mě. Dveře se snažím zase potichu zavřít, ale děsně vržou!!! Do prdele..Ten chlap si mě všiml a otáčí se.

Neznámý část 3.

7. února 2013 v 15:01 | Romi |  Neznámý
No čáu! :3 Tak tady vám s Hančou dávám další část :) Važte si toho!:D Je to psané v hodině matiky :D Tak snad se bude líbit ;) :DD


Adam
Rozhodl jsem se toho skrčka zkontrolovat. Nemůžu ho pustit ven. Moc dobře vím, že by o nás všem řekl. Nechci nic riskovat..To si ho tady radši pěkně nechám.

Tommy
Když vidím, jak se klika pomalu pohybuje prudce se otočím, a mířím si to do kouta, kde si sednu a dělám jakoby nic. Uhh..Nevěřili byste jak mě bolí hlava. To asi ještě ve mě doznívá ten alkohol no..

Adam
Když otevřu dveře vidím tam toho kluka jak sedí a vystrašeně na mě kouká. No vím, co si myslíte...Milej teda rozhodně nebudu!! Jdu pomalu k němu a dřepnu si, abych mu viděl víc do obličeje. "Tvé jméno?" Řeknu až chladně klidným hlasem.

Tommy
Ten chlap mě strašně děsí. Z toho hlasu mi nabíhá mráz po zádech. Brr..."A vaše jméno?" Přivřu oči a nedůvěřivě na něj koukám.

Adam
"Co ti je potom?! Řekni mi tvé jméno, nebo skončíš jako ten kluk, kterého si před tím viděl!"

Tommy
"A k čemu ti bude? Naser si.." Ok..Vím, že tohle sem dělat vůbec ale VŮBEC neměl. Dost si zahrávám s ohněm. Ale co teď vlastně můžu ztratit že?..

Adam
Už mi docházejí nervy. Chytnu ho pod krkem a zvednu vysoko, že už špičkama nohou nesahá po zem. Přimáčknu ho ke zdi. Obličej mám u něj dost blízko. "Tak hele, buť to pujde po dobrém, nebo po zlém ano? Takže si teď dobře rozmysli, co mi řekneš." Tajemně se na něj usměju.

Tommy
Ten jeho úsměv mě děsí. Pff...Nic tomu hajzlovi říkat nebudu! "Di do prdele hajzle. Unesl si mě a ještě teď po mě chceš jméno? Ne."

Adam
Tak jo..To už je moc. Povolím stisk u krku a nechám ho, ať se vydejchá. Potom sem mu švihl takovou baňu, až spadl na zem.

Tommy
Kurva to byla rana..Popadl sem se za tvář a hrdinsky vstal. Trocha se mi zatočila hlava,a le moc sem to nevnímal. Přišel ke mě a já si dával ruky před obličej na znak toho, aby mi už neubližoval. No jméno mu pořád říct nehodlám! Něco mi říká, že by mě nezabil.

Adam
Jdu k němu a ruky, kterýma si zakrýval obličej mu pevně sevřu a zkroutím za zády. Zaskučí a já ho dravě políbím. Trocha provokace neuškodí že?

Tommy
Rychle a nečekaně se mu vytrhnu a dám mu pořádnou facku. Co si mě má co líbat?! Hned jak vidím jeho obličej po tom, co sem mu udělal, zase sem se zkroutil do klubíčka a čekal co bude. Nic..Ten chlap odešel a zamknul dveře.

Neznámý část 2.

6. února 2013 v 16:57 | Romi |  Neznámý
Další díl:) Pro dnešek poslední. Tak si ho užijte!:D :))


Tommy
Stojím před tím barákem jak nějakej kripl. Jak je možný, že ještě nezpadl?! Vždyť to ani nemůže být nějakej barák to je spíš zřícenina ne?....Nepřemýšlím tady nad nějakýma kravovinama?...Jo... Barák, nebo co...Je ale zevnitř něčím osvětlenej. Taky je to místo, odkud přichází ty výkřiky. Přiblížím se víc k otvoru, kde dřív asi bylo okno a pozoruju, co se děje uvnitř. Vidím kluka. Hubenej, černovlasej a celkem vysokej. A kolem něj chlapi. Jsou starší, než on. To poznám už od pohledu. Jsou pořádně tlustí a plešatí. Něco mi tam ale nesedí. Je tam ještě jeden chlap, kterej bych řekl, že je z nich asi nejkrutější, protože toho kluka mlátí, ostatní jen přihlížejí a smějí se. Vysokej, svalnatej, černovlasej chlap. Nevypadá, že by byl jeden z nich. Pfff... Chci odejít, ale ztuhnu, když se jeho obličej otočí na mě. Jo...sleduje mě....A kurva...Než sem se stihl vzpamatovat už vyšel z toho baráku a pevně mě chytl za ruku. "P-pus't mě! Prosím!" Skučím nahlas.

Adam
Čumím na něj, a ani neceknu. Co všechno asi viděl...Doufám, že všechno ne. Strašně se mi ten blonďatej smrad vzpíral tak sem popadl to první, co mi přišlo pod ruku a švihl ho tím po hlavě.

Tommy
Řval jsem, trhal jsem sebou, ječel jsem, ale nic z toho nepomohlo. Najednou ucítím strašnou pichlavou bolest na hlavě. Všechno je najednou rozmazaný. Naposledy vidím obličej toho chlapa a pak už jen tma.

Adam
Konečně. Ten skrček se skácel k zemi a já už ho pustil. Chytl jsem ho za nohy a vláčel ho po nich do staré garáže, kde byl taky podzemní sklep. Když jsem se blížil ke schodům, musel jsem ho už vzít do náruče. Byl strašně lehkej. Sešel jsem schody, hodil jsem ho na zem a odešel.

Tommy
O pár hodin později...
Konečně se probírám. Je mi strašná zima. "Kde to sakra jsem?.." Zašeptám. Místnost nevypadá jako ta, ve které mučili toho kluka. Je to tady...velký...V rohu místnosti vidím něco jako postel, vedle které je postavená lampička. Stoupnu si, rozběhnu se ke dveřím, které jsem se zoufale snažil otevřít, ale nešlo to. Prudce uskočím, když slyším, jak někdo ty dveře odemyká.

Neznámý

6. února 2013 v 16:21 | Romi |  Neznámý
Tak tady máte novou povídku Adommy!:) Je to teprve první část a už jsme se na tom s Hančou dost vyblbli :D Jen pro informaci já píšu za Adama a Sauliho a Hanča za Tommyho (a dálší postavy které se tam objeví.) Snad se bude líbit ;) Enjoy! :3♥


Tommy
Sedím v baru. Nechtěl sem se ožrat, ale neodolal sem. A ten kripl Sauli je teď někde v prdeli a ojíždí nějakou svoji novou známost. Furt nechápu, jak mě dokázal přinutit, abych s ním šel. Já věděl, že to takhle nějak dopadne!

Sauli
Vzal sem Tommyho sebou, protože sem myslel, že si tady někde najde nějakou svoji oběď stejně jako já. No asi se nestalo. Vícházím ze záchodů a opouštím to zlatíčko, se kterým sem si to před chvílí rozdal. Blížím se k Tommymu.

Tommy
Zamyšleně čumím do stolu za kterým sedím a nevnímám. Mám toho v sobě moc a nějak se mi točí hlava. Fuuu...Buď to ze sebe vyzvracím, nebo vyseru. Každopádně cítím, že za chvilku asi poletím za Saulim na záchody.

Sauli
Potichu se blížím k Tommymu. Počkat...Potichu? Vždyť sem v baru..No to je jedno. Prostě jdu za Tommym. No co? chci ho vylekat. Stojím mu za zády a pevně ho obejmu kolem pasu a líbnu ho na krk.

Tommy
Kurva já se lekl! To je vůl! "Ty seš vůl! Víš, jak si mě vyděsil?!"

Sauli
"Sorry no..Znáš mě já nedám pokoj. Tak co? Už sis někoho vyhlídl?"

Tommy
Jeho otázku ignoruju a dál se čumím do stolu. Chvíli mi přijde, jakoby na mě ten stůl mluvil. "Hele stalo se ti někdy, že na tebe mluvil nábytek?"

Sauli
"o_________O"

Tommy
"Nic ježiš..Jdu na hajzl. Opovaž se vypadnout beze mě!"

Sauli
Jen kývnu a jdu hledat dalšího rošťáka.

Tommy
Kecám. Nejdu na záchod. Spíš se chci jen projít a doufat, že ta nevolnost brzy přejde. I když dost pochybuju. Jak tak jdu, slyším nějaký tlumený výkřiky. Zastavím se a poslouchám. Přede mnou je nějakej napůl zbořenej barák, kterej sem nikdy předtím neviděl. Musím být fakt mimo. Už je to tu zase! Zase ty výkřiky. Tentokrát hlasitější.